HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

ALFA Pet Taksi olarak 2018 Yılından itibaren İstanbul/Ataşehir'de Pet Taksi ve Dog Walking (Köpek Gezdirme) hizmeti vermekteyiz. Minik dostumuza uygun özel tertibatlı araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası Pet Taksi hizmeti vermekteyiz. Evcil dostlarınız için istediğiniz saat aralıklarında eğitimli ve deneyimli walkerlarımızla Dog Walking hizmetide vermekteyiz. Tek hedefimiz minik dostlarımızın hayat standartlarını bir üst seviyeye çıkarmak.

Alfa Pet Taksi kurucuları olarak patili dostlarımızla İstanbul gibi büyük bir şehirde defalarca taksilere ve otobüslere alınamadık.Şehirler arası seyahat tam bir fiyaskoydu. Her seyahat etmemiz gerektiğinde ya çevremizden araç bulmaya çalıştık ya da kiralık araçlarla seyahat etmek zorunda kaldık. Pet Taksi bulmak bir hayaldi. Bizim yaşadığımız bu problemleri yaşamamanız adına şehir içi veya şehirler arası Pet Taksi hizmeti vermekteyiz.

Neden Alfa Pet Taksi ;

En güvenli şekilde hayvanlarınızı bizlere emanet ederek taşınmasını sağlayabilirsiniz. Yol boyunca tüm bakımları ihmal edilmeden yerine getirilir. Hemen bekleme yapmadan pet taksi fiyatları konusunda irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul içi ve dışı tüm il ve ilçeler Ataşehir , Beşiktaş , Üsküdar , Kadıköy , Avcılar gibi birçok yerde pet taksi hizmeti vermekteyiz. Sizlerin ve minik dostlarımızın rahatlığı ve güveni için çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz tarafından pet taksiciliğe dair bilgilendirme yapılacaktır. Hizmet ağımız son derece geniş olduğundan dolayı ne tür bir hizmetler sunulduğu hakkında da paylaşımlar yapılır. Hem sizin hem de sizin için son derece önemli olan minik dostlarınızın huzurlu olmasını sağlamaktayız

Çünkü Minik Dostlarımız ne isterse o olur. Toplu taşıma kuralları günümüzde 8 kilogram ağırlığından büyük evcil hayvan taşımaya müsaade etmemektedir. Bu kısıtlamaları aşabilmek adına sizlere Pet Taksi hizmeti vermekteyiz. Taşıma yapılırken kesinlikle sakinleştirici ve uyuşturucu benzeri ilaçlar kullanılmaz. Pet Taksi olarak kullanılan araçlarımız özel tertibatlı olup, her seyahatten sonra min 20 dakika havalandırılır ve özel solüsyonlarımızla dezenfekte edilir. Alfa Pet Taksi'de Herşey rahatına düşkün dostlarımızı şımartmak için :) keyifli bir yolculuk, mükemmel bir gezinti biraz müzik ve belki bir kadeh mama :) Bu küçük kuruluşumuzun tek amacı dostlarımızın hayatını biraz daha kolaylaştırmak. Güzide şehir İstanbul'da Pet taksi hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için daima hizmete hazırız.

HIZLI ŞEHİR TRANSFERİ

Sizi ve dostlarımızı şehrin her yerine hızlı ve rahat bir şekilde ulaştıracağız.

RAHAT VE KONFORLU

Pet taksi hizmetimiz için araçlarımızı özel olarak tasarladık. Onların rahatlığı sizin ve bizim için çok önemli.

GÜVENLİ

Sözleşmeli ve güvenli yolculuğun tek adresi Alfa Pet Taksi. Dostlarımızın güvenli şekilde ulaşımını sağlıyoruz.

KOLAY İLETİŞİM

Pet Taksi hizmeti için bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı destek ve iletişim numaralarımız ile dostlarımız hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz..