araba-kopek

PET TAKSİ

Şehir içi veya şehirler arası 7/24 Pet Taksi hizmeti veren araçlarımız özel tertibatlı olup, uzman kadromuz ile minik dostlarımız, gideceği yere Vip taşımacılık statüsünde Pet Taksi hizmet alabilir. Evden havaalanı veya x noktasından veterinere gibi bütün Pet Taksi ihtiyaclarınız 7/24 karşılanır. Güler yüzlü kadromuz ile siz güzel müşterilerimiz ve değerli dostlarımıza Pet Taksi'nin en güzel ayrıcalıkları ile hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz.

Seyahat öncesi minik dostlarımızın seyahatlerinin daha rahat ve konforlu geçmesi için araçlarımız özel olarak hazırlanır. Çünkü bu güzel dostlarımızın rahatlığı herşeyden önemli. Her seferinde araçlarımız minimun 20 dakika havalandırılır ve özel solüsyonumuzla temizlenir.

Alfa Pet Taksi'de fiyat tarifesi açılış ücreti olmadan kilometre başına hesaplanır, araç kalkış noktasından araç varış noktasına kadar olan mesafe hesaplanır. Köprü / Gişe ve benzeri ekstra ücretler sonradan eklenir.

Toplu etkinlikler ve gezilerde minimum 1 gün önceden haber verilmesi seyahat güvenliği ve kalitesi adına önemlidir.

Şehirler arası seyahat sırasında minik dostumuz için veterinerden "seyahat edebilir" yazısı alınması daha sağlıklıdır.

Aşı Karnesinde olması gerekenler :
Kuduz Aşısı : Son 1 yıl
Karma Aşı : Son 1 yıl
Bronşin Aşısı : Köpeklerde son 1 yıl
İç parazit ilacı : Son 3 ay
Dış parazit ilacı : Son 1 ay içinde yapılmış olmalıdır.

DOG WALKİNG

Dostlarımızla olan gezintilerimizde belli bir rota ve sabit bir gezdirici bulunmaktadır.Kilogram veya cinse göre fiyatlarımız değişkenlik göstermez.

30 Dakikalık gezintilerimiz önceden belirlenen rotalarda yapılır. Gezintilerimizde evcil dostumuzun ihtiyaçları doğrultusunda gezinti süresi 45 dakikayı bulabilir.

İstenirse haftalık olarak belirlenilen saatlerde düzenli olarak gezinti yapılabilir.

Gezdirici değişiklikleri olması durumunda 1 gün önceden bilgilendirmesi yapılır.