HOŞGELDİNİZ

HİZMETLERİMİZ

PET TAKSİ

Geniş kadromuzla birlikte haftanın her günü siz değerli halkımıza hizmet veriyoruz. Böylece sevimli dostlarımızla birlikte pet taksi hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamaktayız. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek adına ne gerekiyorsa dikkat etmekteyiz. Pet nakil ve pet taksi hizmetlerimizi Vip olarak vermekteyiz.

Hem müşterilerimiz hem de onların yanlarından ayrılamayan minik dostlarının mutlu olacağı hizmetler sunuyoruz. Gerek şehir içi gerekse de şehirler arası konuda hizmetlerimizi sürdürmekten geri kalmıyoruz. İstedikleri zaman dilimi içerisinde pet taksi hizmetlerimizle memnun ediyoruz.

UYGUN FİYAT

En güzel yanlarımızdan biri de makul bir şekilde fiyatlarla taşımacılığın gerçekleşmiş olmasıdır. Böylece son derece ekonomik bir şekilde evcil hayvanlarınızı istediğiniz yere götürmekteyiz. Pet taksi fiyatları, mesafe uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Kısa mesafe mi yoksa uzun mesafeye sahip bir yere mi gideceksiniz söyleyebilirsiniz. Kedi, köpek gibi evinizde beslemiş olduğunuz sevimli dostlarımızın transfer işlemlerini başarıyla yerine getirmekteyiz.

Şehir dışında evcil hayvanların gitmesi gerekiyorsa da destek alabilirsiniz. Böylece şehirler arası pet taksi hizmetlerimiz devreye girecektir. Yalnızca İstanbul ili ile sınırlı kalmayarak, tercihinize göre farklı şehirlere de transfer sağlanmaktadır.

Kaliteli bir şekilde evcil hayvan naklinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Uygun maliyetlerle bundan sonra tüm ulaşım ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. Lojistik ile ilgili sıkıntılarınız varsa artık bu sıkıntılardan kolayca kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Şehirler Arası Pet Taksi

Hem şehir içinde hem de şehirler arası pet taksi'de, evcil hayvanları araçlara sokma konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. O zaman en iyi çözüm yollarından biri Pet nakil , taksi yollarına başvurmanız olacaktır.

Hangi saat ya da gün aralığında isterseniz hayvanlarınızın ulaşımları sağlanmaktadır. Kesinlikle olumsuz bir vakalar yaşanmaz ve bu gibi durumların olmaması adına her şeyi kontrol etmekteyiz.

Zaten profesyonel bir kimliğe sahip olduğumuz için istemediğiniz durumlar yaşanmamış olacaktır. Eğer ki sizlerde pet taksiye başvurursanız şu avantajlardan yararlanmaya başlayacaksınız;

Araç sıkıntısı yaşamanıza gerek kalmaz.

Araçlara evcil hayvan sokma konusunda problem yaşamamış olursunuz.

Evcil sevimli hayvanlarınızın konforlu şekilde yolculuk yapmasını sağlamış olursunuz.

Yol boyunca da bakımları ihmal edilmeden yerine getirilir.

Ekonomik fiyatlar aracılığı ile artık şehir içi pet taksi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Şehirler arası değil de şehir içi olarak bile nakil işlemlerinin yapılmasını sağlamış olacaksınız.

Alfa Pet Taksi olarak tüm il ve ilçelere hizmet vermekteyiz.Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Beşiktaş vb. tüm ilçelere pet taksi hizmeti sunmaktayız.